OPIS PRZEDSZKOLA KADRA OFERTA EDUKACYJNA UROCZYSTOŚCI OSIĄGNIĘCIA

Nasze Przedszkole

OPIS PRZEDSZKOLA

Nasze przedszkole znajduje się w części Świecia, zwanej Starym Miastem. Mieści się w jednopiętrowym, wolno stojącym budynku. Otoczone jest dużym ogrodem przedszkolnym, w którym chętnie bawią się nasze dzieci. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt rekreacyjno-sportowy. Zaprojektowany jako rozległe wnętrze parkowe, zapewnia dzieciom prawidłowe warunki rozwoju fizycznego i psychicznego, dając jednocześnie pełną swobodę i bezpieczeństwo wypoczynku oraz zabawy, a także możliwość poznawania przyrody. Położenie przedszkola, z dala od zgiełku i hałasu miejskiego, umożliwia częste organizowanie dzieciom wycieczek rekreacyjno-sportowych i przyrodniczych.

Nasze dzieci korzystają z profesjonalnie wyposażonego gabinetu logopedycznego oraz pięciu sal zabaw edukacyjnych, z których każda połączona jest z pomieszczeniem sanitarnym dostosowanym do potrzeb wiekowych dzieci. Sale, pełne zabawek i pomocy edukacyjnych, pełnią funkcję m.in. pracowni plastycznej, muzycznej, teatralnej. Zachęcają tym samym do podejmowania przez dzieci różnorodnej aktywności.

PRIORYTETY PRZEDSZKOLA
smiley zapewnienie dzieciom możliwości wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych
      i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych
smileyprowadzenie placówki przyjaznej dzieciom i ich rodzinom